Türkiye Yaşam Rehberi, Lüks Mekanlar, Konut Projeleri

 


Les Ottomans Hotel Istanbul

Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2012

Les Ottomans Hotel Istanbul Has-Oda-Meeting-Room Meeting-Room Hotel-Lobby Meeting-Room-2 Hotel-Lobby-2

Kendimize sorduğumuz soruları samimiyetle ve gerçekten yanıtlayabildiğimiz zaman hayatımızın en değerli hazinesi olan “İç Huzuruna” erebileceğimize yürekten inanıyorum. Hakikate giden yolculuğumuz ancak o zaman başlayacaktır. Bu yolda mola verdiğimiz her durak bizi arzuladığımız hedefimize daha da yaklaştıracaktır.

“Paylaşmanın” gerçekten en çok istediğim ve beni en çok tatmin eden şey olduğunu fark ettiğim zaman kendimi otel işletmeciliği sanatına adamaya karar verdim. Otel işletmeciliği sanatına yıllarımı vakfettikten sonra bitmek tükenmek bilmez enerjimin her zerresini “Les Ottomans Hotel”de bir araya getirdiğim eşsiz güzellikleri sizlerle paylaşmak için kullanıyorum.

“Les Ottomans Hotel” 1790’larda Muhsinzade ismiyle bilinen saygıdeğer bir hattatın yalısıydı.

Ne yazık ki yalı 1933‘de yandıktan sonra uzun yıllar bir harabe olarak kaldı.
Kısa süre önce ise özgün görüntüsüne uygun şekilde yeniden inşa edildi.

“Les Ottomans”ın iç tasarımına başladığımda kendime “Muhsinzade zamanda yolculuk
yapabilseydi yalısının bugün nasıl görünmesini isterdi?” diye sordum ve bu doğrultuda çalıştım.

Bütün güzellikleri, sevgiyi, dinginliği ve hayalleri Feng Shui konseptine sahip
“Les Ottomans Hotel”de paylaşmak üzere;

Yaşam yolculuğunda ne zaman ve hangi durakta duracağımızı bilmeksizin ilerlerken, bu yolculuk sırasında keyifli olayların yanı sıra hoş olmayan olaylardan öğrendiklerimizden de
faydalanabileceğimizi umuyorum.

Ahu AYSAL KERİMOĞLU

Genel

Otel Felsefesi

Les Ottomans Hotel Istanbul

Hotel Les Ottomans’da Osmanlılar’ın görkemli hayatı, bugünün lüksü ve konforu ile yaşatılmaktadır.
İstanbul Boğazı’nın en muhteşem yerinde konumlanmış “Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı”, Ahu Aysal’ın ev sahipliğinde hayata döndürülmüştür.

Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı zamanının en prestijli yalılarından birisidir. Yalı ve müştemilatı, üzerinde III. Ahmet zamanına dayanan kalıntılar, bir çeşme ve bahçe takımları bulunan, toplam 4527 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Bu zarif çeşme ve bahçe, Osmanlı tarzı bahçe ve su mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilir.

Sahipleri, yalıda 1790-1929 yılları arasında yaşamış ve daha sonra yavaş yavaş ayrılmışlardır. Yalı ve arazisi, kömür depolama alanı olarak kullanılmak üzere bir tacire kiralanmıştır. 1935 yılında ise kum depolama amacıyla kullanılmıştır. 1980’li yıllarda, ailenin 22 varisi bir araya gelerek yalıyı turizm amaçlı kullanmak isteyen bir girişimciye satmıştır.

Tarihindeki uzun ve hüzünlü aradan sonra Yalı, Unit Group çatısı altında Aysal ailesinin üyeleri tarafından hayata döndürülmüş ve sahibesinin ince zevkine göre yenilenerek Türkiye’deki en lüks ve en ayrıcalıklı otellerden biri haline getirilmiştir. Dış cephe olarak orijinal yapısına sadık kalınan yalının iç kısmı, geçmişten bugüne yolculuğunu hatırlatacak şekilde yenilenmiş ve insanoğlunun her daim
peşinde olduğu sevgi ve sonsuz güzellik ile harmanlanarak vücut bulmuştur.

FENG SHUI

Hotel Les Ottomans Feng Shui felsefesine göre dekore edilmiştir. 3500 yıllık bir tarihe sahip olan Feng Shui, kişinin “qi” (pozitif yaşam enerjisi) alarak kendini geliştirmesine yardımcı olmak için hem Cennet (astronomi) hem de Dünya (coğrafya) kanunlarının kullanılmasına inanılan eski bir estetik sistemidir. Geleneksel Çin kültüründe, qi (chi ya da ch’i olarak da bilinir), herhangi bir canlının bir parçasını oluşturan etkin bir prensiptir. Qi’nin birebir çevirisi hava, nefes veya gazdır. Feng Shui ise kelime anlamı olarak ‘rüzgar’ ve ‘su’ manasına gelir.

Günümüzde uygulandığı şekliyle Feng Shui’nin amacı, insanlar tarafından oluşturulmuş ortamları,
içinde iyi ‘qi’ barındıran noktalara yerleştirmektir. “Mükemmel Nokta” bir yer ya da zamanda bir eksendir. Bu da, Feng Shui’nin amacının lokasyon (yer) olduğu anlamına gelir ve Hotel Les Ottomans, Boğaz’ın kıyısındaki konumundan dolayı bu amacı bir üst seviyeye taşımıştır.

Ayrıca, Hotel Les Ottomans dünyanın Feng Shui Hoteli olarak sertifikalanmış sayılı lüks butik otellerinden biridir.

Otelin Konumu

Muallim Naci Cad. No:68 34345
Kurucesme – Istanbul

Tel: +90 212 359 1500
Fax: +90 212 359 1540
E-Mail: info@lesottomans.com
Web: www.lesottomans.com

İstanbul Boğazı’nın Avrupa Yakası’nda yer alır.

Bölge: Marmara
Deniz: Marmara

Hotel Les Ottomans’a Yakın Yerler

Eski Şehir Merkezi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Kapalı Çarşı, Taksim Meydanı, Sultanahmet, Ayasofya, Akmerkez, Kanyon ve İstinye Park Alışveriş Merkezleri.
Meydana: 10 km
Belgrad Ormanına: 8 km
Ulus Parkına: 1 km
Alışveriş Merkezlerine: 5 km
Sunset ve Ulus 29 Restoranlarına: 1 km
Reina, Sortie Gece Kulüplerine: 500 metre
Kuruçeşme Otobüs Durağı: Otelin Önünde
Atatürk Uluslararası Havalimanına: 28 km
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına: 60 km


Daha Büyük Görüntüle

Hizmetler

2400 metrekare alana sahip spa merkezi, Boğaz Turları, sürat teknesiyle transfer, Türk hamamı,
Fin hamamı, jakuzi, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, Pilates, şarap mahzeni,
özel sinema.

Değerli Konuklarımız,

En iyi otellerle birlikte Les Ottomans Butik Hotel’in de Concierge ekibi olarak, Les Ottomans Feng Shui otelinde kaldığınız süre boyunca, otelimizde ve İstanbul’da geçireceğiniz zamanı keyifli ve unutulmaz kılmak için her türlü talebinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Bazı hizmetlerimiz;

• Les Ottomans Hotel İstanbul restoran rezervasyonları
• Limuzin hizmetleri
• Helikopter ve Özel jet transferleri ve geziler
• Alışveriş ve Sanat danışmanlığı
• Özel şehir turları
• Özel Boğaz turları
• Özel rehber
• Özel gece kulüplerine öncelikli rezervasyonlar
• Uçak bileti konfirmasyonları
• Diğer şehirler ve ülkelerle ilgili tavsiyeler ve rezervasyonlar

Detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için lütfen bize ulaşın.
info@lesottomans.com
veya
Mr.Maher Barrage at +90 532 241 71 74

Odalar

NURBANU SULTAN (Suite 101)

Nurbanu Sultan

NURBANU SULTAN (Suite 101)

“Tanrının Işığını Yansıtan Sultan” anlamına gelen ”Nurbanu Sultan” isimli bu güzel süit adını 2. Selim’in eşinden almıştır. Nurbanu Sultan’a ithaf edilmiş şiirler Divan Edebiyatı’nın en iyi eserleri arasında sayılmaktadır.

Nurbanu Sultan; bir oturma alanı, bir çalışma masası, bir kasası, bir minibarı, iki plazma televizyonu, bir misafir tuvaleti ve jakuzi ile duş bölümünden oluşan geniş bir banyosu bulunan 69 metrekarelik bir süittir. Oturma alanı el yapımı ferforje bir paravan ile yatak odasından ayrılmıştır. Boğaz manzarasını kısmen gören bu süit aynı zamanda açık yüzme havuzunun muhteşem görüntüsüne ve yaz döneminde tasarımı ile göz kamaştıran lounge alanına bakmaktadır. Bu süiti Hürrem Sultan’a (süit 110) bağlayan bir koridor mevcuttur.

DEVLET HATUN (Suit 102)

DEVLET HATUN (Suit 102)

‘Devlet Hatun’ isimli bu güzel süit ismini Sultan Bayezid’in eşinden almıştır.

Devlet Hatun bütün süitler arasında en küçüğü olmakla birlikte gayet geniştir ve en büyük banyolardan birine sahiptir. 51 metrekare büyüklüğünde, bahçe manzaralı bir süittir. Süitin oturma alanı, çalışma masası, kasası, bir minibarı, bir plazma televizyonu ve jakuzi ile duş bölümünden oluşan bir banyosu vardır.

HAYME HATUN (Suit 103)

HAYME HATUN (Suit 103)

Bu konforlu dubleks süit ismini Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Gazi’nin eşinden almıştır

66 metrekarelik dubleks süit, bahçe manzarasına sahiptir. Birinci katında içerisinde çalışma masası da bulunan bir oturma odası vardır. Her katta plazma TV ve minibar mevcuttur. Yatak odasının bulunduğu üst katta içinde kasası da olan bir giyinme odası ve jakuzi ile duş bölümünün bulunduğu bir banyo yer almaktadır.

NILUFER HATUN (Suite 104)

NILUFER HATUN (Suit 104)

Bu güzel süit ismini ikinci Osmanlı Padişahı Orhan Gazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan almıştır. Kendisi Orhan Gazi’ye duyduğu büyük aşkla bilinir.

Bahçe manzarası olan 82 metrekarelik dubleks süitin birinci katında içerisinde çalışma masası, kasa, dört kişilik bir yemek masası, plazma TV ve minibar bulunan bir oturma odası bulunmaktadır. Yatak odasının yer aldığı ikinci katta ise içinde kasa bulunan bir giyinme odası ve jakuzi ile duş bölümünün bulunduğu bir banyo yer almaktadır.

BEZMIALEM SULTAN (Suite 105)

BEZMIALEM SULTAN (Suit 105)

Bu güzel dubleks süit ismini 2. Mahmud’un eşi Bezmialem Sultan’dan almaktadır. Bezmialem, “Dünya İçin Bayram” anlamına gelmektedir. Yaptığı hayır işlerinden dolayı çok saygı duyulan bir valide sultan olarak tarihte yerini almıştır.

Bu süit eşsiz dekorasyonuyla kendinizi otantik bir Osmanlı çadırında kalıyormuş gibi hissetmenizi sağlamaktadır. 82 metrekarelik dubleks süitin alt katında içerisinde çalışma masası da bulunan bir oturma odası, bir kasa ve misafir tuvaleti, üst katında ise Türk hamamı tarzı bir banyo ve duş bulunmaktadır. Her katta plazma TV ve minibar mevcuttur.

HAFSA HATUN (Suit 106)

HAFSA HATUN (Suit 106)

Bu geniş dubleks süit, ismini Yavuz Sultan Selim’in eşi ve onuncu Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi olan Hafsa Hatun’dan almıştır.

Hafsa Hatun bahçe manzarası bulunan 99 metrekarelik bir dubleks süittir. Yumuşak renklerle dekore edilen bu geniş süitin alt katında içerisinde çalışma masası, kasa, dört kişilik yemek masası ve plazma televizyon bulunan bir oturma odası ile misafir tuvaleti, üst katında ise jakuzi ile duş bölümünün bulunduğu bir banyo yer almaktadır.

TURHAN HATICE SULTAN (Suit 107)

TURHAN HATICE SULTAN (Suit 107)

Güzel bir dekorasyona sahip bu dubleks süit, ismini Sultan 1. İbrahim’in eşi ve 4.Mehmet’in annesi olan Turhan Hatice Sultan’dan almıştır.

Bahçe manzarasına sahip 81 metrekarelik bu dubleks süitin geniş bir oturma odası, misafir banyosu, dört kişilik yemek masası, oturma alanı, çalışma masası, kasası, plazma televizyonu ve iki minibarı vardır. Üst kattaki yatak odasında jakuzi ile duş bölümünün bulunduğu, bakır ağırlıklı bir banyo yer almaktadır.

KOSEM SULTAN (Suit 108)

KOSEM SULTAN (Suit 108)

Bu güzel dubleks süit, ismini Sultan 1. Ahmed’in eşi Kösem Sultan’dan almıştır. Kösem Sultan, Osmanlı tarihinin en ünlü ve nüfuzlu kadınlarından biriydi.

Kösem Sultan; Boğaz manzaralı, içerisinde dört kişilik bir yemek masası, özel bir oturma alanı, 3 plazma televizyon, 3 minibar ve oturma odasından bütünüyle ayrılmış, özel banyoları olan iki yatak odası bulunan 148 metrekarelik geniş bir dubleks süittir. Misafir yatak odasının küveti ve gömme duşu bulunan bir banyosu vardır. Büyük yatak odasında ise Boğaz manzaralı, jakuzili geniş bir banyonun yanı sıra bir yağmur duşu yer almaktadır.

SAFIYE SULTAN (Suit 109)

SAFIYE SULTAN (Suit 109)

Bu güzel süit ismini III. Murad’ın eşi Safiye Sultan’dan almaktadır. Safiye Sultan, Osmanlı tarihinin en güzel kadınlarından biriydi.

Hoş bir dekorasyonu bulunan Safiye Sultan süiti, hem yatak odasından hem de oturma odasından panoramik bir Boğaz manzarasına sahiptir. 65 metrekarelik süitin geniş bir oturma odası ve bir kapıyla ayrılmış yatak odası bulunmaktadır. Oturma odasında ise oturma grubu ve çalışma masası vardır. Süitin jakuzi ve duş bölümü olan özel banyolu bir yatak odası mevcuttur. Bu süit Les Ottomans’ın en romantik süitidir ve balayı için idealdir.

HURREM SULTAN (Suit 110)

HURREM SULTAN (Suit 110)

Bu muhteşem süit, ismini Kanuni Sultan Süleyman’ın eşi Hürrem Sultan’dan almıştır. Hürrem Sultan bir Osmanlı Padişahı ile düğün töreniyle evlenen tek kadındı.

Hürrem Sultan süiti panoramik bir boğaz manzarasına sahiptir. 146 metrekarelik bu süitin içerisinde oturma grubu bulunan geniş bir oturma odası, 8 kişilik yemek masası, bir çalışma odası, bir küçük mutfak, bir misafir tuvaleti ve açık havuz alanına ve kısmen Boğaza bakan geniş bir yatak odası bulunmaktadır. Süitte 3 plazma televizyon, iki minibar ve bir kasa vardır. Yatak odasında benzersiz bir ustalıkla işlenmiş mermerlere ve el yapımı İznik çinilerine sahip bir banyo yer almaktadır. Banyoda aynı zamanda bir Jakuzi ve gömme duş bulunmaktadır. Büyük bir oturma alanı ve yemek masası bulunan geniş oturma odası özel davetler için idealdir. Bu süiti Nurbanu Sultan süitine bağlayan bir koridor bulunmaktadır.

Hürrem Sultan süiti daha şimdiden haklı bir ün kazanmış ve İstanbul’u ziyaret eden ünlülerin favori tercihi haline gelmiştir.

Restoranlar

SU YANI

Rıhtım, Boğaz’a bakan terasıyla açık restoranımızdır. Burada Boğaz’da süzülerek seyreden gemileri izlerken kahvaltı edebilir, öğle yemeği yiyebilir, happy hour veya akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

BOSPHORUS POOL BAR

Hotel Les Ottomans Caudalie Vinotherapie® Spa’da bulunan kapalı yüzme havuzunun yanı sıra İstanbul’un ortasında adeta cennetten bir parça olan Boğaz manzaralı geniş güneşlenme verandasıyla açık yüzme havuzunu da misafirlerinin kullanımına sunmaktadır. Burası aynı zamanda Boğaz’la iç içe eşsiz konumu ve arka planda özel olarak düzenlenmiş Has Bahçesi’yle yaz aylarında (davet ve düğünler için) tercih edilen bir snack restoranıdır.

YALI RESTORAN

Yalı Hatun Restaurant

Otelin iç kısmında lobiden giriş yapılabilen, zengin bir dekorasyona sahip muhteşem Boğaz manzarasının hâkim olduğu Yalı Restoran, konuklarına ekibimizin titizlikle hazırladığı zengin sabah kahvaltısı, hiçbir yerde tadamayacağınız özel menüsü, öğle ve akşam yemekleri, eğlenceli çay saati ile hizmet vermenin yanı sıra geç saatlere kadar açık olan barının sımsıcak atmosferinde dj Evren’in de özel performansıyla unutamayacakları bir keyfi beraberinde sunmaktadır. İstanbul’un soğuk kış günlerini ısıtan görkemli şöminesinin karşısında size özel yapılan kokteyllerinizi yudumlarken eminiz kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz.

Organizasyonlar

Organizasyonlar

Les Ottomans, şirket içi toplantılardan özel konferanslara, sergilerden basın lansmanlarına kadar her türlü organizasyon için en uygun ortamı sunar. Her toplantı salonu, kablosuz ağ bağlantısı ve modern konferans ekipmanı da dâhil olmak üzere en son teknoloji ile donatılmıştır.

Toplantı salonunuz, isteğinize göre aşağıdaki şekillerde düzenlenebilir:

Panel Masası, “U düzeni”, Yuvarlak Masa, Konferans düzeni

Otelimizde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için +90 212 359 15 00 numaralı telefondan ya da info@lesottomans.com adresinden organizasyon ekiplerimize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

DÜĞÜN & ÖZEL DAVETLER
- BOSPHORUS – HAS BAHÇE
- HAS ODA
- SULTAN MERYEM & NİGAR
- KAVMAHAL
- ÖZEL SİNEMA
TOPLANTILAR
- MECLIS
- HAS ODA
- SULTAN MERYEM & NİGAR
- KAVMAHAL

Bot & Yat

Les Ottomans tur teknesi, İstanbul Boğazı’nda yapılacak uzun süreli geziler için uygun olup 12 kişilik kapasiteye sahiptir. Özel olarak tasarlanmış bu Boğaz teknesinde, üstü tenteyle kaplı ve ısıtıcılarla çevrili geniş bir açık hava oturma alanı ile bar kısmı da bulunan kapalı oturma alanı mevcuttur. Üst güverte gündüzleri güneşlenmek, akşamları ise yemek için idealdir.
Teknik özellikler:

Uzunluk: 16.50 metre
Genişlik: 5.50 metre
Yemek kapasitesi: 20 kişi (Açık büfe)
Transfer kapasitesi: 12 kişi
Tuvalet: Tam donanımlı

SPA

CAUDALÍE VINOTHÉRAPIE® SPA

CAUDALÍE’nin tarihçesi

Hotel Les Ottomans’da yolculuğunuza katılır…

İlk Vinothérapie® Spa, Bordeaux, Fransa’da Château Smith Haut Lafitte’nin üzüm bağlarında doğmuştu. 1993’de Mathilde ve Bertrand Thomas güzellik, lüks ve hazzın hüküm süreceği, asmaların arasında kurulmuş dingin bir vahanın düşünü orada kurmaya başlamıştı. Onların tam bir keyif anında duyuları tatlı tatlı şımartacak yerler yaratma rüyası gerçekleşti ve bugün dünyanın çeşitli yerlerinde diğer pek çok olağanüstü mekâna yayıldı.

Hotel Les Ottomans vizyonu 1999 yılında Boğaz’ın muhteşem kıyılarında yer alan bir 19. yüzyıl Osmanlı yalısının ihtişamını ve konforunu yeniden canlandırmayı isteyen Ahu Kerimoğlu Aysal ile başladı. Aysal, tarihten, gelenekten ve modern zamanın peri masalı ruhunda kendini şımartmaktan zevk alan yerli ve yabancı ziyaretçiler için günlük bir inziva yeri yaratmayı istedi.

2006 yılında Caudalie Vinothérapie® Spa kapılarını Hotel Les Ottomans’da açtığı zaman, bu iki vizyon bir araya geldi. Burada bir an için cenneti yaşayabilirsiniz; nadide yağların eşsiz kokuları, rahatlatıcı müzik ve kendinizi olağanüstü bir ana kaptırmanızı sağlayacak masaj sanatı. Sizin için heyecan verici bir dizi vücut uygulaması sunuyoruz: Ünlü Fıçı Banyosu ve benzersiz bir ekol olan üzüm tohumlarına dayalı, deriyi pul pul döken, sevilen bir uygulama Crushed Cabernet Scrub… Taze üzümlerle yapılan, vücudunuzu nemlendiren ve kaybettiği mineralleri yeniden sağlayan Meyve Özüyle Ovarak Şekil Verme Masajı. Buna ilave olarak Avrupa, Uzak Doğu ve Türk Hamamı vücut kürleri dâhil olmak üzere dünyanın her yanından geleneksel masajların ve vücut kürlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Caudalíe’de kullanılan tüm aktif içerikler asma üzümünün bağrından gelir. Ürünlerin en keyif verici, dokularının en hassas ve kokularının en hoş olmasını temin etmek için mümkün olan en doğal formüller kullanılır. Caudalie doğal bir markadır çünkü ürünün yaratıcılığını yeryüzüne ve ondan yetişen asma üzümüne borçludur.

Les Ottomans’daki Caudalie Vinothérapie® Spa arkadaşların, günlük misafirlerin, otel misafirlerinin ve Spa üyelerinin bir araya gelmeleri ve duyumsayacakları hazza kendilerini bırakmaları için mükemmel bir adrestir. Deneyiminize Gevşeme Odamızda ışıl ışıl bir kubbenin altındaki sıcak seramik sıralara rahatça uzanarak başlayın ve spa’nın sağladığı dinlenmenin ya da eşsiz Vinothérapie® uygulamalarının keyfini çıkarmadan önce bir fincan detoks bitki çayı ile gevşeyin.

ÖZEL SPA SEÇENEKLERİ

Spa görevlisinden alınacak özel hizmet de dâhil olmak üzere bütün spa uygulamaları, doğu ambiyansının batı ile bir kombinasyonu olan, zengin bir şekilde donatılmış Özel Spa Süitinde gerçekleştirilmektedir. Aşağıda grup ya da çift olarak veya kendinize yaptığınız bir iyilik olarak Özel Spa Suitinin keyfini nasıl çıkarabileceğiniz belirtilmiştir.

Spa Süiti Kiralama

Özel Spa Süiti’nden vaktiniz olduğu zaman ve dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz her uygulama Spa Süitini kullanımınız sırasında özel bir fiyatla sunulmaktadır. Spa uzmanlarımız en uygun menü seçeneklerini bulmanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Spa Süiti en fazla 5 kişi için minimum 2 saatliğine ve maksimum 12 saatliğine kiralanabilir.
Jakuzi, Aroma Buhar Banyosu, Fin Hamamı, Buz Çeşmesi, İçecek.

Les Ottomans’ın iki kişilik Çift Lale Seçeneği: (3 saat 10 dakika)

Eşinizle en son ne zaman kaliteli bir zaman geçirdiniz? Özel Spa Süiti bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz kişiyle zindelik ve canlanmanın keyfini paylaşabileceğiniz mükemmel bir mekândır.
Ayak Ritüeli 10 dakika, Canlandıran Duş-Jakuzi-Fin Hamamı-Buz Çeşmesi 30 dakika, İncelme Odaklı Uygulama / Asya Kuru Masajı 60 dakika, Dinlenme ve İçecek 10 dakika, Les Ottomans İmza Masajı (iki kişilik) 70 dakika, Gevşeme 10 dakika.

İki kişilik “Kutsal Aşk” Seçeneği: (2 saat)

Bir ayak ritüeli ve Jakuzi keyfi ilavesiyle, Özel Suit’te Caudalie Divine Duo Masajı’nın ve dengeleyici Baş Masajı’nın tadını çıkarın.
Ayak Ritüeli 10 dakika, Canlandırıcı Duş ve Jakuzi 15 dakika, Caudalie’nin iki kişilik masajı: Divine Duo! 60 dakika, Baş Masajı 20 dakika, Dinlenme ve İçecek 15 dakika

“Les Ottomans’ Essential” Seçeneği: (2 saat 10 dakika)

Günlük çalışma rutininden kendi başınıza ya da bir arkadaşınızla kaçın. Deneyiminizin kısa zamanda dengenizi ve sağlığınızı korumak için yaşam rutininizin bir parçası haline geleceğinden eminiz.
Ayak Ritüeli 10 dakika, Canlandırıcı Duş ve Jakuzi 15 dakika, Holistik Masaj 60 dakika, Sıcak ve Soğuk Taş Yüz Masajı 30 dakika, Gevşeme ve İçecek 15 dakika

Tek kişilik “Üzüm Asması” Seçeneği: (2 saat 35 dakika)

Spa’mıza özgü üzüm bazlı terapi seçenekleriyle kendinizi tepeden tırnağa yeniden canlandırın.
Ayak Ritüeli 10 dakika, Canlandırıcı Duş, Jakuzi, Aroma Buhar Banyosu-Fin Hamamı-Buz Çeşmesi 40 dakika, Merlot Friction Scrub 45 dakika, Wine Maker Masajı 60 dakika, İçecek.

SPA RİTÜELLERİ

Kendinize ya da özel birisine ikramda bulunun…

Vinoterapistlerimizin uzman ellerinin sizi uzmanlaşmış ritüellerimizin birinde olağanüstü uygulamaların bir kombinasyonuyla şımartmasına izin vererek tam bir kaçış deneyimi yaşayın. Aşağıdaki ritüellerin hepsi tekli uygulama kabinlerimizde gerçekleştirilir.

“Vinothérapie®” Ritüeli (1 gün)

Seçeceğiniz bir Fıçı Banyosu uygulaması(15 dakika)
Seçeceğiniz bir Wrap uygulaması (15 dakika)
Seçeceğiniz bir Caudalie Yüz Bakımı uygulaması(60 dakika)
Plantar Refleksoloji (35 dakika)

“%100 Üzüm” Ritüeli (1 gün)

Crush Cabernet Scrub (45 dakika)
Taze Üzüm kullanarak Meyve Özüyle Friksiyon Masajı (60 dakika)
Vinosource ya da başka bir Caudalie Yüz Bakımı uygulaması(60 dakika)

“Star Day into the Vineyards” Ritüeli (1 gün)

Seçeceğiniz bir Fıçı Banyosu (15 dakika)
Seçeceğiniz bir Scrub (45 dakika)
Seçeceğiniz bir Wrap (15 dakika)
Seçeceğiniz bir Caudalie Masajı (60 dakika)
Pulpe Vitaminée Yüz Bakımı (80 dakika)

“Body of your Dreams” Ritüeli (1 gün)

Seçeceğiniz bir Fıçı Banyosu (15 dakika)
Crushed Cabernet Scrub (45 dakika)
Starvac Seansı (60 dakika)
İncelme Odaklı Uygulama (60 dakika)
Sıcak ve Soğuk Taş Yüz Masajı (30 dakika)

“Les Ottomans” Ritüeli (1 gün)

Hamam Uygulaması (60 dakika)
Les Ottomans’ın İmza Masajı (70 dakika)
Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Uygulaması (70 dakika)

Uygulamalarda değişiklik yapılamaz. Uygulamalar mevcut koşullara bağlıdır.

Her uygulamada taze üzümler ve Caudalie %100 organik süzme yeşil çay bizim ikramımız.

Uygulama gününde deniz suyu doldurulmuş yüzme havuzuna ve jakuziye, ısıtılmış seramik sıraları olan dinlenme alanına, Fin hamamına, buz çeşmesine, tuz soluma Laconium’una (Roma Stili Kuru Banyo), meditasyon vahasına, macera duşlarına ve Kneipp küvetlerine girebilirsiniz.

MASAJLAR

Bütün masajlarımızın göze çarpan özelliği, ultra ince üzüm çekirdeği ve besleyici ve yumuşatıcı nitelikleriyle bilinen çiçek özleridir. Bunlar bir yandan cildinizin esnekliğini yeniden sağlarken diğer yandan cildinizdeki nemi düzenlerler. Mumun yumuşak ışığının parıltısında Fleur de Vigne®’nin (Üzüm Çiçeği) hafif kokusuyla gevşeyecek ve vinoterapistlerimizin uzman dokunuşlarının tadını çıkaracaksınız.

İncelme Odaklı Uygulama: İncelme (60 dakika)

Bu uygulama incelme sağlamak için en etkili ritüellerden birisidir. Selülit, ayak bileklerinizden karnınıza kadar uzun süreli bir masaj dizisi ve Contouring Concentrate’mizi kullanmak suretiyle sıkı bir ovma yoluyla giderilir. Bu uygulamayı tamamlamak için siz ayak masajının keyfini çıkarırken kalçalara ve baldırlara inceltici bir maske uygulanır. Bu uygulamadan inanılmaz bir hafiflik duygusuyla ayrılacaksınız.

Şarap Üreticisi Masajı: Tonlama (60 dakika)

Şarap yapma sürecinin hiç değişmeyen ritüel unsurlarını bünyesinde barındıran uyarıcı ve uyandırıcı bir deneyim. Çıplak elle uygulanan masaj teknikleri, şarap üreticisinin çubuğunun beden üzerinde yuvarlanarak yaptığı masaj ve bedenin çok önemli enerji yolları boyunca parmak uçlarının yumuşak baskısı birbirini izler. Bütün vücut enerji dolar, dolaşım harekete geçer, kaslar güçlenir ve yeni kazanılmış enerji bollaşır.

Plantar Refleksoloji: Tonlama ve Stresten Arındırma (35 dakika)

Bu yöntem, ayak tabanınızdaki belirli refleks noktalarını uyarmak suretiyle vücudunuzun enerji akışını düzenler, lenf sistemini ve dolaşım sistemini iyileştirir ve toksinleri atar.

Taze Üzümlerle Meyve Özü Friksiyon Masajı: Nemlendirme (60 dakika)

Bu uygulama Caudalie Masaj tekniği ile bedenin rahatlatmak ve canlandırmak için pek tatlı, taze üzümlerle ovulduğu görkemli yağmur masajını birleştirmektedir. Üzümdeki doğal aktiflerin yardımıyla aynı zamanda cildin de ölü hücreleri dökülmekte ve rahatsız edici kuruluk ve gerginliğinden kurtulmaktadır. Seçeceğiniz bir özle birlikte Besleyici Vücut Losyonu’nun uygulanması cildinizi pürüzsüz ve yenilenmiş kılacaktır. Pul pul olmuş ölü deri bile bu uygulama sonrasında canlanır ve tazelenir.

Caudalie Masajı: Rahatlatma veya Tonlama (60 dakika / 90 dakika )

Bu, temizleyici ya da enerji verici olması için özel olarak harmanlanmış çiçek özü konsantreleri ve sıcak üzüm çekirdeği yağı ile yapılan imza masajımızdır. vinoterapistiniz geriliminizi baştan ayağa maharetle çekip alırken, deneyiminiz ya rahatlatıcı ya da tonlayıcı olacak şekilde ayarlanır.

İki kişilik Caudalie Masajı: Divine Duo!: Rahatlatma veya Tonlama (60 dakika / 90 dakika)

Üzüm çiçekleri, mum ışığı, romantik bir müzik ve mest eden kokular arasında iki kişilik romantik ve canlandırıcı masaj. Tercih edilen masaj iki kişiye de aynı anda uygulanır.

Baş Masajı: Rahatlatma (20 dakika)

Kafatası üzerine ellerin yerleştirilmesi enerji tıkanıklıklarını açar ve rahatlama sağlar. Bu masaj eşzamanlı olarak bütün bedendeki reaksiyonları tetikler ve sinir sistemindeki enerjinin yeniden dengelenmesine yardımcı olur.

“Vichy Duşu Altında Tazeleyici Masaj”: Canlandırma (20 dakika / 45 dakika)

Bu inanılmaz masaj deneyimi derhal canlanma sağlar ve daha pürüzsüz, daha taze, daha yumuşak bir cilt ortaya çıkarır. Özellikle hemen tazelenmeye ihtiyaç duyan misafirler için tavsiye edilmektedir. Çok sayıda faydası olan üzüm çekirdeği yağı ile çiçek özlerinin bir kombinasyonu kesik kesik fışkıran ılık su altında cilde yedirilir.
*Herhangi bir yüz bakım uygulaması ya da başka bir masajdan önce ideal bir katkıdır.

Les Ottomans’ın İmza Masajı: Dengeleme ve Enerji Verme (70 dakika)

Bu imza masajı İsveç, Derin Doku, Taş ve Şiatsu tekniklerinin en etkili yönlerini harmanlayacak şekilde ustalıkla planlanmıştır. Bu uygulama, hangi masajı seçeceği konusunda kararsız olanlar için ideal seçenektir. Isıtılmış ıslak havlular, güzel kokulu bir göz yastığı ve ılık taşlar duyu deneyiminizi zenginleştirecektir. Ayak refleks ve baş masajı sizi tepeden tırnağa kadar rahatlatacaktır. Temizleme ya da enerji verme özelliği için uygun hale getirilmiş ılık üzüm çekirdeği yağı ve organik çiçek özleri kullanılmaktadır. Bu masajın değerini ancak onu deneyimledikten sonra takdir edebilirsiniz.

İsveç Masajı: Stres Giderme ve Harekete Geçirme (35 dakika / 60 dakika)

Bu en yaygın ve en iyi bilinen masaj türüdür. Bu teknik, stres ve gerilimden kurtulmayı sağlamak üzere kaslara ve yumuşak dokulara çalışmak için yatıştırıcı el hareketleri kullanır. Baskı derecesi dilediğiniz gibi değiştirilebilir.

Derin Doku Masajı: Gerilim Giderme ve Canlandırma (50 dakika / 70 dakika)

Bu sert ve yoğun masaj tekniği kas dokusunun daha derin katmanlarına odaklanmaktadır. Problemli yerlere yavaş darbeler ve derin parmak baskısı uygulamak suretiyle vücuttaki kronik gerilimi serbest bırakmayı amaçlamaktadır.

Spor Masajı: Esneklik Sağlama ve Tonlama (50 dakika)

Bu özel masaj şekli tipik olarak sportif etkinliklerden önce ve sonra kullanılır. Masajın amacı, beden dokusunu en üst düzey performansa hazırlamak, yorgunluğu atmak, şişkinliği gidermek, kaslardaki gerilimi azaltmak, esnekliği arttırmak ve zedelenmeleri önlemektir.

Holistik Masaj: Canlandırma ve Moral Yükseltme (60 dakika / 80 dakika)

Bu uygulamanın holistik yaklaşımı kişinin bütün varlığına (bedenine, zihnine ve ruhuna) hitap etmektedir. Holistik Masaj; bireysel gereksinimlere uygun hale getirilmiş, farklı masaj tekniklerinden oluşan geniş bir yelpazeden faydalanmaktadır. Bu teknikler, İsveç Masajı, Derin Doku Masajı, Thai Yoga esnemeleri, enerji tutuşları ve nefes çalışmasıyla birleştirilen holistik nabzı içermektedir.

Hamile Masajı: Bitkinliği Giderme ve Gerginlikten Kurtulma(60 dakika)

Hamilelerin çoğu gebelikleri sırasında çeşitli noktalarda rahatsızlık ve bedenleri üzerinde ilave bir baskı hissetmektedir. Bu iyileştirici vücut çalışması, anne adayının bedeni çocuk doğurma deneyiminin değişik süreçlerini geçirirken onun özel gereksinimlerine odaklanmaktadır. Doğum öncesi masaj şişmeyi, sırt ve boyun ağrısını azaltmaya yardımcı olabilir ve hamilelik sırasında kan dolaşımını güçlendirir. Gebeliğin ilk üç ayında herhangi bir masajı tavsiye etmiyoruz, ancak ikinci ve üçüncü üç aylık dönemler hamilelik masajına başlamak için harika zamanlardır.

Şakra Dengeleyici Taş Masajı: Şifa ve Denge (70 dakika)

Bu eşsiz masaj sıcak ve soğuk ‘Bazalt’ taşlarının özellikleriyle çeşitli masaj tekniklerini kaynaştırır. Suda ısıtılmış taşların bedenin anahtar noktalarına (şakralar) uygulanması kan damarlarını bölgesel olarak genişletir, kan dolaşımını güçlendirir ve istenmeyen maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Taşların insan dokunuşuyla bütünleşen iletken enerjisi bedende gerçek bir değişimi tetikler ve yoksun bölgelere enerji verir, enerji fazlalığı olan bölgelerde enerjiyi harekete geçirir, böylelikle sistemik dengeyi sağlar. Bu masajı doğa ile eşsiz bağlantısı için yarattık, böylelikle bir derinlik ve yoğun bir şifa duygusu sunduk.

Asya Kuru Masajı: Hareketlendirme (60 dakika)

Thai Masajı’na benzeyen ve bazen ‘Tembel Adamın Yogası’ olarak söz edilen, alçak bir yatak üzerinde yapılan bu masaj sırasında rahat ve bol kıyafetler giymelisiniz. Terapistiniz elleriyle bedeninizin üzerinde “yürümeye” başlayacaktır. Ondan soa bedeninizin meridyenleri boyunca daha spesifik bir baskı uygulanacak, bu ise her kas grubunun hafifçe gerilmesine yardımcı olacaktır. Bu teknik sizi enerji dolmuş ve o günün aktiviteleri için daha canlanmış hale getirecektir.

Geleneksel Bali Masajı: Canlandırma ve Rahatlatma (60 dakika / 90 dakika)

Bu eski terapi gerilimi gidermek, kan akışını güçlendirmek, stresi hafifletmek ve zihni sakinleştirmek için esnetmeyi, uzun sıvazlamaları, deriyi yuvarlamayı, avuç içi ve başparmakla baskı tekniklerini birleştirmektedir. Çeşitli masaj tekniklerini deneyimlemek, rahatlamak ve ruhsal anlamda yenilenmek istediğiniz takdirde Bali masajı seçebileceğiniz harika bir masajdır.

İki kişilik geleneksel Bali Masajı: Canlandırma ve Rahatlatma (60 dakika / 90 dakika)

Özel Spa Suiti’nde sevdiğiniz kişiyle bu Endonezya Masajı’nın keyfini çıkarın

Dört El Bali Masajı: Canlandırma ve Rahatlatma (60 dakika)

Balili iki seçkin masaj terapisti tarafından en üst düzeyde şımartılmanın keyfini sürün. (Lütfen 24 saat önceden rezervasyon yaptırın.)

Holistik Masaj Paketi:

(Aynı şekilde fiyatlandırılmış, 60 dakikalık, on iki adet Holistik Masaj)

Holistik Masajlar hiçbir zaman aynı değildir, sizin kişisel gereksinimlerinize göre uygulanırlar. Masaj seansınız rahatlatıcı, canlandırıcı veya dinçleştirici olabilir.j Paketi:

(Aynı şekilde fiyatlandırılmış, 60 dakikalık, on iki adet Holistik Masaj)

Holistik Masajlar hiçbir zaman aynı değildir, sizin kişisel gereksinimlerinize göre uygulanırlar. Masaj seansınız rahatlatıcı, canlandırıcı veya dinçleştirici olabilir.

HAMAM UYGULAMALARI

Siz lüks hamamımızın ışıltılı kubbesi altında şımartılırken bu geleneksel temizlenme ritüelleri cildinizi bütünüyle arıtacak ve canlılığını yeniden kazandıracaktır.

Les Ottomans’ın İmza Hamam Uygulamaları: Arıtıcı ve Rahatlatıcı 20 dakika 90 TL

20 dak.
(Herhangi bir vücut bakım uygulamasında önce ideal bir katkı olan köpük ritüelini de içermektedir.)
30 dak.
(Ovma, saç yıkama ve kremlemeyi içermektedir.)
45 dak.
(Ovma ritüeli, köpük masajı, taneli buzla parlatma, saç yıkama ve kremlemeyi içermektedir.)
60 dak.
(Ovma ritüeli, köpük masajı, Gironde nemlendirici bal ve limon vücut maskesi, yüze peeling uygulaması, buz taneleriyle parlatma, saç yıkama ve kremlemeyi içermektedir.)
30 dak.
(Çiftler için yalnızca ovma ritüelini içermektedir.)
45 dak.
(Çiftler için ovma ritüeli, köpük masajı, buz taneleriyle parlatma, saç yıkama ve kremlemeyi içermektedir.)
60 dak.
(Çiftler için ovma ritüeli, köpük masajı, Gironde nemlendirici bal ve limon vücut bakım maskesi, yüze peeling uygulaması, buz taneleriyle parlatma, saç yıkama ve kremlemeyi içermektedir.)

Yaptırdığınız uygulamadan en iyi sonucu almak için size rezervasyon saatinden 15 dakika önce Buhar Banyosu’nu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hanımlar / Beyler Günü: Gelin / Damat Hamam Partisi!

Gelin ya da damat tarafına “Teşekkür ederim” demenin ve düğünden önce aile ve arkadaşlara eğlenceli bir ikramda bulunmanın mükemmel bir yolu. Spa temsilcilerimiz düğün gününde ya da düğün öncesinde Gelin – Damat Hamam Paketini sizin için ayarlamaktan memnuniyet duyacaktır. Deneyiminizi tamamlamak için ilave olarak Geleneksel canlı enstrümantal müzik ve içecekler sunulabilir.
Hamam partileri minimum 8 kişi için organize edilmektedir.

YÜZ BAKIM UYGULAMALARI

Caudalie, Bordeaux Eczacılık Üniversitesi ile işbirliği halinde patentini almış olduğu üzüm çekirdeği polifenollerine dayalı özel yüz bakım uygulamaları geliştirmiştir. Bunlar kolajen ve elastin üretimini arttırmakta ve cildin yaşlanmasına katkıda bulunan ana faktör olan serbest radikallere karşı benzersiz bir etki sağlamaktadır.

Premier Cru Uygulaması: Anti-ageing (1saat 50 dakika – ekstraksiyon ile)

Eşi benzeri olmayan sonuçlarıyla üstün bir güzellik ritüeli. Bu kapsamlı anti-aging uygulaması arıtma ve etkililiğin mükemmel bir kombinasyonudur. Bu uygulama sıcak bitki toplarıyla birlikte uygulanan meyve özleriyle yapılan uzun bir masajın getireceği faydalar için cildinizi hazırlayan bir ovma seansıyla başlar. Eşsiz anti-ageing içerikler açısından zengin bir maske, Caudalie’nin patentli etkin maddelerinin en iyilerinin timsali olan olağanüstü kremimiz Premier Cru’nun uygulanmasından önce uygulanır. Kırışıklıklar ve ince çizgiler gözle görülür şekilde giderilir. Yüzünüz gençlik ve canlılıkla ışıl ışıl bir hale gelir.

Vinosource Uygulaması: Besleme (60 dakika)

Taze üzümlerle yapılan bu besleyici uygulama özellikle kuru ve çok kuru ciltlere rahatlık, ışıltı ve yumuşaklığı tekrar sağlamak için tasarlanmıştır. Bu uygulamanın en önemli noktaları şunları içermektedir: Cilt temizleme, yumuşak peeling, sulu üzümlerle dairesel pürüz giderme tekniği, Nemlendirici Konsantre’miz ile uzun bir şekil verme masajı ve bu anı daha da mükemmelleştirmek için sıcak bir maskeyle birlikte Nemlendirici Krem Maskemiz.

Pulpe Vitaminée Uygulaması: Yenileme (80 dakika)

Bu uygulama yaşlanma sinyalleri gösteren yorgun, gerilim altındaki bir cilt için ideal bir yüz bakımıdır. Narenciye bazlı, isteğe göre yapılmış bir maskeyle birlikte Caudalie’nin Yenileme Konsantresi’ni kullanarak yapılan uzun bir şekil verme masajı yüzdeki ışıltıyı hemen ortaya çıkarır. Cilt dikkat çekecek derecede daha pürüzsüz hale gelir ve yeni bir yaşamla parlamaya başlar. Pulpe Vitaminée 1st Wrinkle Serum, Crem ya da sıvısının uygulanması, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü düzelten bu uygulamayı tamamlar ve içeriden genç, sağlıklı bir canlılıkla güçlendirir. Şehir yaşamının baskılarının etkisini yok etmek için bir zorunluluk, cildiniz için bir vitamin kokteyli!

Vinopure Uygulaması: Arındırma (60 dakika)

Karma cildi olanlara tavsiye edilir. Bu uygulama cildinizi arındırır ve teninizi temizler. Caudalie cilt temizleme basamaklarına ilave olarak boşaltma teknikleri kullanan spesifik bir masaj, sebum fazlasını düzenlemeye yardımcı olacaktır. İki katlı Vinopure Maskenin uygulanması pürüzlerin emilmesini tamamlayacak ve büyük gözeneklerin görünümlerini sıkılaştıracaktır. Cildinizin tazeliği, parlaklığı, rahatı ve düzgünlüğü yeniden sağlanacaktır.

Vinoperfect Uygulaması: Parlaklık / Işıltı sağlama (60 dakika)

Yorgun ciltler için özel olarak yaratılmış bu eşsiz uygulama ışıltı ve canlılığı yeniden sağlar. Caudalie cilt temizleme adımının ardından, şekil verme masajı bu uygulamanın dikkat çeken aşamasıdır. Bu masaj çiçek özleriyle uygulanır ve sıcak ve soğuk bazalt taşları tenin parlaklığını uyandırmak üzere yerleştirilir. Daha sonra Işıltıyı Ortaya Çıkaran Maske teninize parlaklığını yeniden kazandırmak için ölü hücreleri usul usul soyacaktır. Vinoperfect Parlaklaştırıcı Krem ile birlikte Vinoperfect Serum bu uygulamanın son rötuşlarını yaparak size gençleşmiş ve ışıl ışıl bir görüntü kazandırır.

Vinexpert Uygulama: Sıkılaştırma ve Gerdirme (60 dakika)

Canlılık ve sıkılıktan yoksun ciltler için özellikle yaratılmıştır. Bu uygulamada cildinizi sıkılaştıracak ve yoğunluk kazandıracak özel bir gerdirme masajından ve şekillendirici bir masajdan istifade edeceksiniz. Bunu Caudalie’in Vinexpert Resveratrol bazlı gerdirme ürünleri takip edecektir. Tonlama ve gerdirmenin etkileri hemen görülmektedir. Teninizin tazeliği ve parlaklığı yerine gelecek ve yüzünüz yeniden şekil kazanmış görünecektir.

Caudalie Grand Yüz Bakım Uygulaması: Antioksidan (60 dakika)

Bütünüyle elle yapılan bu uygulama Caudalie’nin çığır açan bir uygulamasıdır ve bütün cilt tiplerinde iyi sonuç vermektedir. Temizleme ve soyulmadan sonra yüz, boyun ve dekolte bölgenizde uzun bir masajla tam bir rahatlama anının keyfini çıkaracaksınız. Cilt tipinize uygun hale getirilmiş bir Caudalie Maskesi ve Caudalie kremlerinin uygulanması yüzünüzü rahatlatmak, size ışıl ışıl bir yüzü yeniden kazandırmak, nem seviyelerini düzenlemek, hücre yenilenmesini hızlandırmak ve cildinizin dokusunu iyileştirmek için sinerjik bir şekilde birlikte etki edecektir.

Sıcak ve Soğuk Taş Yüz Masajı: Uyarma ve Stres Giderme (30 dakika)

Sıcak ve soğuk bazalt taşları masaj tekniğimiz yoluyla maksimum ışıltıyı deneyimleyin. Sıcak taşlar küçük kan dolaşımını aktive etmek için kullanılırken soğuk taşlar gözlerin altındaki şişkinliği boşaltmaya ve azaltmaya yardımcı olur. Bu deneyiminiz temizlenmeyi; yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize Pulpe Vitaminée Rejenere Edici Konsantre ile sakinleştirici bir masajı ve bunu takiben 1. Kırışıklık sıvısının uygulanmasını dâhil edecektir. Bu en üst düzey uygulama küçük çizgilerle savaşır ve stres görüntüsünü hafifleterek cildinize mükemmel bir parıltı kazandırır.

Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Uygulaması: Anti-ageing ve Canlandırma (70 dakika)

Bütünüyle elle yapılan, kişiye göre uyarlanmış bu uygulama Les Ottomans uygulamalarının doruğunu teşkil etmektedir. Bu deneyiminiz temizlemeyi, soyulmayı, arzu edildiği takdirde ekstraksiyonu, yüze, boyna, dekolteye ve ellere yapılan dinlendirici masajı içerecek ve %100 bitki bazlı iksir takviyesi ve oksijen uygulanması ile tamamlanacaktır. Tamamen kişiye özel bu yüz bakımı hemen bir parıltı yaratmakta, cildin dokusunu iyileştirmekte, hücre yenilenmesini hızlandırmakta ve nem seviyesini düzenlemektedir.

Süratle Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Uygulaması: Anti-ageing ve Canlandırma (35 dakika)

Bu temizleyici, oksijen dengeleyici ve süratli yüz bakım uygulaması cildinize sağlıklı bir parıltı ve canlılık getirecektir. Bu uygulama temizlemeyi ve bunu takip eden oksijen uygulamasının desteğiyle hemen emilen cilt serumunun uygulanmasını içermektedir. Bütün cilt tipleri için haftada iki seanslık bir program tavsiye edilmektedir.

Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Programı: Derinlemesine Canlandırma

İki kez 85 dakikalık Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Uygulamasını ve altı kez 35 dakikalık Süratli Oksijen Arttırıcı Yüz Bakım Uygulamasını içermektedir. 1 aylık, derinlemesine canlandırıcı bir program olarak önerilmektedir.

Yüz Bakım Paketi:

(Seçtiğiniz aynı fiyatlı, 60 dakikalık on iki Yüz Bakım Uygulaması)

VÜCUT BAKIM UYGULAMALARI

Biz dünyada eşi benzeri olmayan gurme vücut bakım uygulamaları yarattık. Bu uygulamalar fizyolojik olarak suyu boşaltmak ve organik meyve özleri, üzüm ve kırmızı üzüm asması özleriyle dolaşımı aktive etmek suretiyle fayda sağlamaktadır. Enerji verici yağımızı (portakal özü, süsen ve kayısı), rahatlatıcı yağımızı (ıhlamur, nane, turunç ve lavanta) ya da Caudalie imzalı Fleur de Vigne®’i (üzüm çiçeği) seçmek suretiyle banyonuzu kendinize özgü kılabilirsiniz. Banyolarımız ve wrap’larımız %100 bitki bazlı ve biyolojik olarak çözünebilirdir ve son derece yumuşaktır.
Bu uygulamaları size daha sıkı, daha sağlıklı ve daha güzel bir cilt sağlaması için rahatlatıcı ve şekil verici masajlarla birlikte sunmaktayız.

Caudalie İmzalı Fıçı Banyoları, Scrub’lar & Wrap’lar

Kırmızı Üzüm Asması Fıçı Banyosu: Rahatlatıcı ve Vücudu temizleyici (15 dakika)

Dolaşıma yardımcı olan özelliklerinden dolayı kırmızı üzüm asması özütleriyle zenginleştirilmiş bir su masajı. Banyonuz, daha rahatlatıcı ya da daha tonlayıcı bir etki isteyip istemediğinize bağlı olarak arzu ettiğiniz şekilde size uyarlanacaktır.

Üzüm Posası Fıçı Banyosu: Ölü hücrelerin sorunsuz bir biçimde soyulması ve vücudun temizlenmesi (15 dakika)

Ölü hücreleri nazik bir şekilde pul pul döken, üzüm posasıyla zenginleştirilmiş bir su masajı. Banyonuz daha rahatlatıcı ya da daha tonlayıcı bir etki isteyip istemediğinize bağlı olarak arzu ettiğiniz şekilde size uyarlanacaktır.

Crushed Cabernet Scrub: İnceltici (45 dakika)

Vinothérapie® Spa’nın en sevilen scrub’ı. Uygulamalarınıza başlamak için idealdir. Cildinizin ışıltısını ve yumuşaklığını yeniden kazandırması için bu scrub’ı üzüm çekirdeğine, bala, kahverengi şekere, üzüm çekirdeği yağına ve şekillendirici özütlere dayalı olarak geliştirdik. Şekillendirici Özütler’imiz ile Besleyici Vücut Losyonu’nun birlikte uygulanması bu uygulamayı tamamlamakta ve cildinizi temiz, arınmış ve mükemmel bir şekilde pürüzsüz hale getirmektedir. Bu bir zayıflama programı için ya da güneşe çıkmadan önce ideal bir uygulamadır.

Merlot Friction Scrub: Sıkılaştırıcı (45 dakika)

Ölü hücreleri bedeninizden nazikçe soyan ve kahverengi şeker, üzüm çekirdeği yağı ve Sıkılaştırıcı Özütler sayesinde pürüzsüz, taze bir cildi yeniden kazanmanıza yardımcı olan iki tür naneyle yapılmış tonlayıcı bir scrub. Besleyici Vücut Losyonunun Sıkılaştırıcı Özütlerimizle birlikte kullanılması bu uygulamayı tamamlar ve cildinizi parlak, canlı ve sıkılaşmış hale getirir. Cildiniz için gerçek bir uyanış!

Honey & Wine Wrap: Nemlendirici (15 dakika)

Besleyici ve güçlendirici bu wrap kronik olarak kuru ve ihmal edilmiş ciltler için idealdir. Şarap mayası ve balın ılık bir karışımı bütün bedene yayılır. Daha sonra, vinoterapistiniz 125 dakika boyunca rahatlatıcı bir baş masajı yaparken bedeniniz ılık bir battaniye ile sarılır. Bu hassas uygulama cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve vücudun su kaybına karşı savunmasını güçlendirir.

Fleur de Vigne® Wrap: Canlandırıcı (15 dakika)

Bu uyarıcı ve tesir edici wrap canlılığını kaybetmiş ciltler için bir zorunluluktur. Bentonit çamuru, ezilmiş üzüm özleri (çekirdek, etli kısım, sap) ve üzüm çekirdeği yağından oluşan ılık bir formül, kendinizi şehir hayatı yüzünden tükenmiş, baskı altında ya da aşırı strese girmiş bir halde hissettiğiniz zaman size ve bedeninize yeni bir enerji bombardımanı yapacaktır. Canlandırıcı bir fitoaromatik kokteyl duyularınıza canlılık kazandırır. Rahatlatıcı bir baş masajı uygulamaya eşlik etmektedir.

Merlot Wrap: Arındırıcı (15 dakika)

Yoğun gözenek temizliğine ihtiyacı olan bir cilt için detoks özellikli, arıtıcı bir wrap. Bentonit çamuru, derinden temizleyen beş meyve özü ve besleyici üzüm çekirdeği yağından oluşan ılık bir karışım, bedeni muhteşem, yatıştırıcı bir kozayla sarar. Siz rahatlatıcı bir baş masajı yaptırırken, pürüzler yumuşakça giderilir ve gözenekler özgürce nefes alır. Wrap çıkarıldığı zaman ton, cildin rengi ve dokusu gözle görülür şekilde iyileşmiştir.

Göğüste ve sırttaki yağlı ya da lekeye eğilimli cildi derinden temizlemek için ideal bir uygulamadır.

BEDENE ŞEKİL VERME

Starvac SP2, bireyin cilt yüzeyine sürekli olarak uyum sağlayan, böylelikle daha büyük bir etkinlik sağlayan, gezici silindirleri olan patentli bir dizi uygulama başlığını içermektedir. Bunların derin ve etkili hareketleri başka türlü tedavisi çok güç olan ve uzun süredir görülen fibroz selülit gibi şeyler üzerinde daha hızlı sonuçlar almayı sağlar.

Starvac Uygulama Seansı: 60 dakika

Starvac Zayıflama Paketi: ’5:

Bu 5 seanslık paketi, belki özel bir etkinlik öncesinde hafif zayıflama gereksinimleri ve kasları rahatlatmak için tavsiye etmekteyiz.

Starvac Zayıflama Paketi ’10:

Bu 10 seanslık paketi selülitin ilk aşamaları için ve kasları rahatlatmak için tavsiye etmekteyiz.

Starvac Zayıflama Paketi ’15:

Bu 15 seanslık paketi orta düzeyden fibroz aşamasına kadar olan selüliti tedavi etmek için ve hamilelikten sonrası için tavsiye etmekteyiz.

CANLILIK KAZANDIRMA

Ölü Deniz Suyu’nda Yüzme Havuz Seansı: Şifa Verici ve Güçlendirici (30 dakika)

Bir yandan sıcaklık ve fiber optik ışık duyu sisteminizi bütünüyle yatıştırırken, Ölü Deniz’in sularının üzerinde tüy gibi hafif bir şekilde sırt üstü yatın. Ölü Deniz’in suyunun alaşımı son derece benzersizdir, çünkü kalsiyum, magnezyum, potasyum ve cilde faydalı olan başka mineralleri içermektedir ve sedef hastalığı, egzama ve akne gibi cilt hastalıklarına şifa sağlayabilir. Bu özellikler, Ölü Deniz’in cildi ve kemikleri rahatlatma ve iyileştirme konusundaki yeteneğini neredeyse sihirli kılmak üzere bir araya gelmektedir. Daha da ötesi, bu sularda yüzmek beyin fonksiyonları için de güçlendirici ve sakinleştiricidir ve tek kelimeyle sonsuz bir rahatlama sağlar. Buna ilave olarak, deneyiminiz 10 dakikalık bir baş masajıyla canlılık kazanacaktır. Bu tuzlu ve yoğun dirençli suyun iyileştirici özelliklerinden tam anlamıyla faydalanmanız için seanstan sonra en azından 30 dakika boyunca sabunla duş almamanızı tavsiye ederiz. Her seansta bir kez tekrar edilmek üzere 10 günlük süreç boyunca 10 seanslık bir seriyi şiiddetle tavsiye ederiz.

Herhangi bir uygulamanın öncesinde ya da sonrasında ideal bir katkıdır.

Ölü Deniz Suyu’nda Yüzme Havuz Paketi:

(Bu paket on kez 30 dakikalık seansı içermekte ve satın alma tarihinden itibaren altı ay içinde sona ermektedir.)

Oksijen Terapisi: Derinlemesine Canlandırıcı (30 dakika)

Bu seansın bütün beden üzerinde çok güçlü bir canlandırıcı ve anti-aging etkisi vardır. Siz Japon meditasyon bahçemizin manzarasına karşı hafifçe ısıtılmış alfa ergonomik bir şezlongda huzur içinde uzanmışken bedeninize saf oksijen verilir. Sakin olun, gevşeyin ve derin, ritmik nefesler alın. Bu uygulamayı istediğiniz kadar alabilirsiniz; hiçbir sınır yoktur, fakat biz haftada en az üç kez almanızı öneririz. Ayrıca ağır bir kardiyovasküler antrenmandan sonra ve kendinizi bitkin hissettiğiniz her zaman Oksijen Terapisi almanızı öneririz.

Oksijen Terapi Programı:

30 dakikalık Oksijen terapilerini içermektedir. 1 aylık derinlemesine canlandırıcı bir program olarak alınması ve kendinizi yorgun hissettiğiniz zamanlarda tekrarlanması önerilir.

RÖTUŞLAR

Solaryum Seansı

Parafin El Banyosu

Kaş ve Kirpiklerin Boyanması

Ağda:

Yüz

Dizlere Kadar Bacaklar

Bikini Bölgesi

Koltuk Altları

Kollar

Bütün Bacaklar

GÜNLÜK GİRİŞLER

Spa ve Fitness Center Günlük Giriş

Açık Yüzme Havuzu Günlük Giriş

The outdoor pool is operational from the month of June until September. During this period, the hours of operation are subject to Hotel events. Hotel reserves the right to adjust hours of operation for such events without advance notice. In order to receive weekly information about outdoor pool operation please contact Spa Reception.

HEDİYE KARTLARI

Güzel bir şey keşfettiğimizde başkalarıyla da paylaşmak istemez miyiz? Dostlarınıza, sevdiklerinize ya da iş arkadaşlarınıza rahatlama ve canlanmanın doruk noktasına ulaşacakları bir gün hediye edin.

Sevdiklerinize SPA Hediye Kartı vererek kaliteli ve ayrıcalıklı SPA uygulamalarımızdan faydalanmalarını sağlayın. Les Ottomans Hotel Caudalíe Vinothérapie SPA sizi şımartan çok çeşitli paket ve hizmetleri ile bir süreliğine her şeyden uzaklaşmanızı sağlıyor. Eşsiz Vinothérapie uygulamaları ve cilt bakımları ile SPA paketleri ve masajları gibi çeşitli seçeneklerden oluşan yarım günlük paketlerden, tam günlük personel eğlencelerine kadar pek çok alternatif arasından seçiminizi yapın. Caudalie Vinothérapie SPA, şık tasarımlı hediye kartlarından her zaman popülerliğini korumuş spa hediye paketlerine kadar uzanan seçenekleri ile herkese ve her türlü özel güne uygun hediyeler sunuyor.

ÖZEL TEKLİFLER

HABERLER

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Hizmetlerinizden faydalanabilmem için Otel Misafiri ya da Spa Üyesi olmam gerekiyor mu?

Hayır, dışarıdan gelen konuklarımıza da hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

+90(212)3591533-34 numaralı Spa resepsiyonunu aramanızı ya da spa@lesottomans.com.tr e-posta adresine Spa rezervasyon talebinizi iletmenizi rica ediyoruz. Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için Kredi Kartı ile Rezervasyon Formumuzu doldurmanız istenecektir. Telefon görüşmesi sırasında ya da yazacağınız e-postada varsa özel durumunuzu da bildirmeniz (alerji, kullanılan ilaçlar, yakın zamanda geçirilen cerrahi operasyon, hamilelik, vs.) size uygun hizmetler için rezervasyon yapmamızı sağlayacaktır.

Rezervasyona gelmeme ya da iptal durumunda uyguladığınız politika nedir?

Randevu ile çalışmakta ve rezervasyonunuzu kaydettiğimiz süreyi tamamen size ayırmaktayız. Bu nedenle randevuya gelememeniz halinde, iptalin rezervasyon yapılan saatten en az altı saat önce tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama ücretinin tamamı kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
SPA Paketleri ve SPA Hediye Kartlarının iptali için bizlere en az 24 saat önce ulaşmanız rica olunur.

Spa merkezine randevumdan ne kadar önce gelmeliyim?

Ruh ve bedeninizin ortama uyum sağlaması, üzerinizi değişecek ve Aqua World’ün ücretsiz hizmetlerinden faydalanacak zamanınız olması için randevunuzdan en az 30 dakika önce gelmenizi rica ediyoruz.

Randevuma geç kalırsam ne olur?

Randevularınıza zamanında gelmenizi rica ediyoruz. Geç gelmeniz halinde, sonraki misafirlerimizi bekletmemek için size ayrılan süreyi kısaltmak zorunda kalabiliriz.

Benim için hangi uygulamaların daha iyi olacağına karar vermemde bana yardımcı olabilecek birisi var mı?

Konu ile ilgili eğitime sahip Spa resepsiyon görevlileri ve temsilcilerimiz, istek ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak sizin için en uygun ve yararlı olan uygulama ya da seansın seçilmesi ve rezervasyonun gerçekleşmesinde size yardımcı olacaktır.

Spa merkezinizde kadın ve erkeklere ayrı yerlerde mi, birlikte mi hizmet veriliyor?

Spa merkezimizde kadın ve erkeklere karma hizmet verilmektedir. Giysinizi seçerken bu konuyu dikkate almanızı rica ederiz.

Birisine Hediye Kartı vermek için ne yapmalıyım?

Güzel bir şey keşfettiğimizde başkalarıyla da paylaşmak istemez miyiz? Dostlarınıza, sevdiklerinize ya da iş arkadaşlarınıza rahatlama ve canlanmanın doruk noktasına ulaşacakları bir gün hediye edin. Sevdiklerinize SPA Hediye Kartı vererek kaliteli ve ayrıcalıklı SPA uygulamalarımızdan faydalanmalarını sağlayın. Spa ritüelleri ve masajlarından eşsiz Vinothérapie uygulamaları ve cilt bakımlarına Kişisel Fitness Eğitmenliğinden Özel Pilates Derslerine uzanan hizmetlerimizden birini seçebilirsiniz. Ayrıca isteğiniz üzerine Hediye Kartımızı sizin için sahibine de teslim ediyoruz.

Hediye Kartları ve Paketler ne kadar süreyle geçerlidir?

Hediye kartlarının geçerlilik süresi üç aydır. Süresi geçmiş Hediye Kartları ve SPA Paketlerinin süresi ekstra 60 TL hizmet bedeli karşılığı maksimum iki ay daha uzatılabilmektedir. Ayrıca tüm Fitness, Pilates ve Uygulama Paketlerinin satın alma tarihinden sonra altı ay süreyle geçerli olduğunu unutmayınız.

Ne tür kıyafetler giymeliyim?

SPA Kıyafet Kuralı – En önemlisi kendinizi rahat hissetmeniz…

Soyunma odalarında rahatınız için bir adet bornoz, havlu ve peştamallar, altı kaymayan terlikler, tek kullanımlık kadın ve erkek mayoları bulunmaktadır. Spa alanı içerisinde istediğiniz sayıda havlu ve peştamal kullanabilirsiniz.
Fitness Kıyafet Kuralı– Fitness Center’a gelirken uygun spor ayakkabı ve egzersiz kıyafeti getirmenizi rica ederiz. (Kardiyo egzersizlerinizi yaparken seçeceğiniz müzikleri dinlemek, plazma televizyonlardaki yayınları izlemek ya da DVD seyretmek için kullanabileceğiniz kulaklıklar Spa Resepsiyonu’muzda satılmaktadır.)
Pilates Kıyafet Kuralı – Rahat ve esnek kıyafetler giyiniz. Pantolon ya da şortunuzun paçalarının çok bol olmamasına dikkat ediniz. Pilates esnasında ayakkabı giyilmemektedir.

Masaj uygulaması sırasında ne giymeliyim?

Gerekli olan tek kullanımlık şortlar ve iç çamaşırları masaj odasında kullanımınıza sunulacaktır. Terapistiniz, kuru vücuda yapılan uygulamalarda üzerinde çalışılan bölge dışındaki bölgeleri örtü ile kapatacaktır. Ancak kese, hamam, banyo ve peştamal/ havlu ile sarma gibi ıslak yapılan uygulamalarda azami fayda sağlamak amacıyla vücudunuz örtülmeyecektir.

Kişiye özel bir Spa deneyimi yaşamak istiyorsam ne yapmalıyım?

Özel SPA alanı, kendi spa’nızın mahremiyeti içerisinde Vinothérapie uygulamalarının tadını en fazla çıkaracağınız alandır. Saatlerce keyfini çıkarabileceğiniz size özel alanlar arasında Aroma Buhar Banyosu, Fin Hamamı ve Jakuzi yer almaktadır. Masajınız vinothérapie uzmanlarımız tarafından çiftler için hazırlanan özel romantik platform üzerinde ya da tek kişilik yataklarda yapılabilmektedir. Tek başınıza ya da çift olarak Caudalie Vinothérapie Özel SPA macerasının tadına varmanın en güzel yolu kişiye özel spa imkanımızdan faydalanmanızdır.

Şahsi eşya ve takılarımı ne yapmalıyım?

Kadın ve erkeklerin eşyalarını koyabilecekleri dolaplar bulunmaktadır, ancak yine de değerli eşyalarınızı yanınızda getirmemenizi rica ederiz. Unutulan, kaybolan ya da çalınan eşyaların sorumluluğu Hotel Les Ottomans Yönetimi’ne ait değildir.

Sağlık sorunlarım varsa ne yapmalıyım?

Yaşlılar, kalp, diyabet veya tansiyon hastaları spa tesislerine gelmeden önce hekime danışmalıdır. Ayrıca, uygulamalarımızdan önce sizlerden Sağlık Anketimizi doldurmanız rica edilmektedir. Anketteki sorulara verdiğiniz tüm yanıtlar gizli tutulacaktır.

Hamilelik sırasında masaj ya da vücut uygulaması yaptırabilir miyim?

Hamileliğin ilk üç ayında annede çok fazla fiziksel ve hormonal değişiklik meydana geldiğinden ve hamileliğe yeni alışıldığından, bu dönemde herhangi bir masaj uygulaması tavsiye etmiyoruz. İkinci ve üçüncü üç aylık dönemler ise masaja başlamak için son derece uygun dönemlerdir. Ancak bu dönemlerde de yoğun basınç, aroma ve mineral içeren masajlardan kaçınılması faydalı olacaktır.

Salt Inhalation Laconium (Tuz Soluma Banyosu), Sauna ve diğer tesislerde ne kadar süre ile kalabilirim?

Kabin açıklamaları ve kullanımları ile ilgili tavsiyeler yan tarafta bulunan tabelalarda yazmaktadır. Ayrıca spa görevlilerimiz ve temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Cep telefonumu kullanabilir miyim?

Spa’nın rahat atmosferi ve dingin ortamını korumak açısından spa alanında şebeke kapsama alanı bulunmamaktadır. Dilerseniz cep telefonunuzu Spa resepsiyonuna yönlendirebilirsiniz. Spa resepsiyon görevlimiz size bırakılan mesajları kaydedip iletmek üzere hizmetinizde olacaktır.

Spa’ya çocuklar girebilir mi?

Müşterilerimizin rahatı açısından, 14 yaş altındaki çocuklar spa tesisimizi kullanamamaktadır. Sadece ulusal bayramlar ve tatillerde ebeveyn ya da veli imzası ile istisnalar yapılabilmektedir.

Vücut uygulamalarından önce duş almam gerekli midir?

Evet, lütfen uygulamalardan önce duş alınız.

Cilt bakımından önce traş olmam gerekir mi?

Soyunma odalarında traş malzemeleri bulunmaktadır. Ancak uygulamadan hemen önce traş olmak yerine en az iki saat öncesinde traş olmanızı tavsiye ediyoruz.

Açık yüzme havuzunu kullanabilir miyim?

Açık yüzme havuzu sadece otel müşterileri ve spa üyelerine hizmet vermektedir. Havuzumuzdan faydalanmak isterseniz ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

Açık yüzme havuzu hangi aylarda ve hangi saatler arasında açıktır?

Açık yüzme havuzu Mayıs ve Eylül ayları arasında açıktır. Bu dönem içerisinde hizmet saatleri oteldeki organizasyonlara bağlıdır. Hotel Les Ottomans Yönetimi, otelde yapılacak bir organizasyon olduğunda yüzme havuzu hizmet saatlerini önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzunda ne tür su kullanılmaktadır?

Havuzlarımız deniz suyu ile doldurulmuştur.

Oteldeki bahşiş usulleri nelerdir?

Genel olarak hizmet ücretinin % 10 ila % 15’i bahşiş olarak bırakılmaktadır. Doğrudan terapistinize bahşiş verebilir ya da spa resepsiyonundaki zarfa bahşiş bırakabilirsiniz.

Fiyatlara KDV dâhil midir?

Evet, tüm fiyatlara KDV dâhildir.

Kuaför hizmetiniz var mı?

Aqua World’de saçınızı ıslatmaktan çekinmeyin. Bayanlar için, bayan soyunma odasında ücretsiz kuaför hizmeti sunulmaktadır.

Yiyecek bir şeyler var mı? Varsa nerede bulabilirim?

Spa’ya dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasaktır. Yiyecek içecek menümüzden seçeceğiniz yemekleri Fitness Center’ın dışında yer alan küçük kafede ya da Pilates Studio’nun dışındaki masalarda yiyebilirsiniz. Lütfen Spa alanına cam bardak ya da tabakla girmeyiniz.

Otopark hizmetiniz bulunmakta mıdır?

Aracınızı park edeceğiniz otoparkın Les Ottomans Hotel’e ait olmadığını ve her park ettiğinizde ödeme yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Tek seferlik park ücreti 10 TL’dir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

SPA hafta içi sabah 7.00 akşam 22.00, hafta sonları sabah 8.00 akşam 22.00 arasında açıktır.

Fitness Center hafta içi sabah 7.00 akşam 22.00, hafta sonları sabah 8.00 akşam 21.00 arasında açıktır.

Wellness – Pilates Center Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah 9.00 akşam 20.00; Salı ve Perşembe günleri sabah 7.00 akşam 20.00; Cumartesi günleri sabah 10.00 öğlen 14.00 arası açıktır.

SPA uygulamaları gün içerisinde sabah 9.00 akşam 21.00 arasında yapılmaktadır.

VİTAMİN BAR

Spa a la Carte Kahvaltı
07.00 – 11.00

Poğaça Sepeti
Kruvasan, Danish, Muffin, Ekmek Çeşitleri; yanında Reçel ve Tereyağı ile servis edilir.

Menemen
Yeşil biber ve domatesli yumurta; yanında dana sosis, yeşillik, salatalık ve Cherry domates ile servis edilir.

Omlet ve Yumurta Çeşitleri
Seçiminize göre hindi jambon, domuz pastırması, sucuk, pastırma, peynir, domates, biber ya da mantarlı yumurta/omlet; yanında dana sosis, yeşillik, salatalık ve Cherry domates ile servis edilir.

Mısır Gevreği
Mısır Gevreği, müsli, buğday gevreği, Coco Pops (çikolatalı mısır gevreği); taze yağlı ya da yağsız süt ve bal ile servis edilir.

Yoğurt
Sade ya da meyveli yoğurt (elma, çilek, armut ya da muzlu)

Spa a la Carte Menü
11.00 – 22.00

SALATALAR
Parmesan ve Antep Fıstıklı Enginar Salatası
Balzamik Sirke Sosunda Marine Edilmiş Organik Peynirli Karışık Yeşil Salata
Avokado, Karides ve Fındıklı Ispanak Salatası
Izgara Dana Fileto, Domates, Fesleğen ve Kaparili Karışık Salata

SANDVİÇLER
Kulüp Sandviç: Tavuk, Dana Jambon, Yumurta, Marul ve Domatesli; yanında karışık salata ile servis edilir
Tam Buğday Ekmeğine Kaşarlı Tost, yanında karışık salata ile servis edilir

ÇORBALAR
Fesleğenli Pesto Krutonlu Sebze Çorbası

ANA YEMEKLER

Domates ve Fesleğen soslu tam buğday spagetti ya da penne
Rezene ve Kuskonmaz üzerinde buharda pişirilmiş Somon Balığı; Taze domates ve Fesleğen ile servis edilir.
Izgara Piliç, Roka ve Domates Salatası ile servis edilir

TATLILAR

Mevsim meyveleri tabağı
Organik çilek tabağı

REZERVASYON

+90(212)3591533-34 numaralı Spa resepsiyonunu aramanızı ya da spa@lesottomans.com.tr e-posta adresine Spa rezervasyon talebinizi iletmenizi rica ediyoruz. Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için Kredi Kartı ile Rezervasyon Formumuzu* doldurmanız istenecektir. Telefon konuşmanız sırasında ya da yazacağınız e-postada varsa özel durumunuzu da bildirmeniz (alerji, kullanılan ilaçlar, yakın zamanda geçirilen cerrahi operasyon, hamilelik, vs.) size uygun hizmetler için rezervasyon yapmamızı sağlayacaktır.

1. Randevu Tarihinizin Belirlenmesi

a) Tüm randevular alınan randevu tarihinden bir gün önce ‘SMS’ yoluyla teyid edilmektedir. Teyid edilemeyen randevular geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermenizi rica ediyoruz.

2. Randevunuzun İptal Edilmesi

a) Randevu ile çalışmakta ve rezervasyonunuzu kaydettiğimiz süreyi tamamen size ayırmaktayız. Bu nedenle randevuya gelememeniz halinde iptalin rezervasyon saatinden en az altı saat önce bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama ücretinin tamamı kredi kartınızdan tahsil edilecektir. SPA Paketleri ve SPA Hediye Kartlarının iptalinde, süreyi başka müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kullanabilmemiz için bizlere en az 24 saat önce ulaşmanız rica olunur.
b) 6 saat (uygulamalarda) / 24 saat (paket ve hediye kartlarında) önce iptalin bildirilmemesi ya da randevuya gelinmemesi (no show) durumunda meblağın tümü kredi kartınızdan tahsil edecektir.

3. Tesise Varış

Üzerinizi değişecek, duş alacak ve tesislerimizin tadını çıkaracak vaktinizin olması için Caudalíe Vinothérapie® SPA’ya randevunuzdan otuz dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz.

E -mail : spa@lesottomans.com
Tel. No.: +90 212 359 15 33-34
Fax No. : +90 212 359 15 44

 

Caudalie Vinothérapie Spa Broşür   TR / EN

Caudalie Vinothérapie Spa Fiyat Listesi (2012) TR / EN

Credit Card Rezervasyon Formu TR / EN

GYM

LES OTTOMANS FITNESS CENTER

Hakkımızda :

Vizyonumuz üyelerimize özel, temiz ve rahat bir spor salonu ortamı sunarken fitness hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak son teknoloji spor ekipmanları ve en iyi spor eğitmenleri ile çalışmanızı sağlamaktır. Üyelerimiz egzersiz programlarını tamamladıktan sonra özel Caudalie Vinotherapie® Spa’nın arındıran ve dinlendiren tesisinden faydalanabilirler. Les Ottomans Fitness Center fiziksel ve zihinsel sağlığını sürekli kılmak için benzersiz ve lüks bir ortam arayanların tek tercihidir.

Başlarken:

Sağlığınız için yapabileceğiniz en faydalı işlerden bir tanesi hareketli bir yaşam sürmektir. Fiziksel aktiviteler kronik hastalıklara yakalanma şansınızı azaltır, denge ve koordinasyonunuzu iyileştirir, kilo vermenize yardımcı olur, hatta kendinize güveninizi arttırır. Yaşınız, cinsiyetiniz veya fiziksel yetiniz ne olursa olsun tüm bu faydaları siz de deneyimleyebilirsiniz. Egzersiz programınızı tasarlarken fitness hedeflerinizi düşünün. Fitness yaparken hoşunuza gidenleri, gitmeyenleri, fitness yaparkenki kişisel sınırlarınızı yazın. Daha sonra fitness programınıza düzenli devam edebilmek için gereken pratik stratejilerinizi tespit edin. Bir egzersiz programına başlamak önemli bir karardır, ama her zaman zor bir karar olmak zorunda değildir. Dikkatli planlama yaparsanız ve size uygun hızda ilerlerseniz fitness sizin için yaşam boyu sürecek sağlıklı bir alışkanlık haline dönüşecektir.

FITNESS

400 metrekarelik tesisimizde Precor kardiyovasküler training ekipmanlarının yanısıra Precor, Hoist ve Panatta tarafından tedarik edilen son teknoloji ağırlık kaldırma ekipmanlarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca, sadece 15 dakikalık seanslarda kas esnekliğini artırma ve kas uzatma, kemik yoğunluğunu yükseltme ve hatta selülit giderme konusunda olağanüstü sonuçlar veren çok yönlü bir Tüm Vücut Titreşim Sistemi olan Power Plate de üyelerimizin kullanımı için hazır bekliyor. Profesyonel kişisel eğitmenlerimiz tarafından size özel hazırlanan günlük veya haftalık programlarla Fitness Centre’nin sizlere sunacağı tüm hizmetleri deneyimleyin.

Kişiye Özel Fitness Dersi: 55 dak.

Her dönemde kas gücünüzü artıran ve spor performansınızı iyileştiren özel derslerle fitness rutininizden maksimum fayda sağlayın. Genellikle antrenmanınız şu egzersizlerin karmasından oluşur: kardiyo egzersizi, sırt ağrısı giderme egzersizleri, hız kondisyonu ve patlayıcı gücü arttırmaya yönelik kondisyon, kas geliştirme, Power Plate, minder çalışmaları, esneme ve rahatlama. Sonbahar ve kış aylarında kayak kondisyonuna yoğunlaşırken ilkbahar ve yaz aylarında genel spor kondisyonuna odaklanıyoruz. İlgilendiğiniz spor her ne olursa olsun dersleriniz sayesinde genel spor performansınız ve esnekliğiniz artacaktır. Fitness Eğitmeniniz ihtiyaçlarınıza yönelik mükemmel kombinasyonu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Fitness Paketi 10+1

On adet standart ücretli özel ders alana bir ders hediye.

Fitness Paketi 20+3

Yirmi adet standart ücretli özel ders alana üç ders hediye
Tüm Fitness Paketleri alındıkları tarihten itibaren 6 ay geçerlidir.

Spa & Fitness Günlük Kullanım (130 TL)

Açık Havuz Günlük Kullanım (100 TL)

Bir Ay Dolap Kiralama (190 TL)

PILATES

Zihin-beden egzersizlerinden oluşan bu yenilikçi sistem Joseph Pilates tarafından geliştirilen egzersiz prensiplerinden doğdu. Pilates düzenli olarak yapıldığında birçok fayda sağlar. Birinci faydası karın kaslarını güçlendirerek ve denge sağlayarak omurgaya bütünlüğünü yeniden kazandırmaktır.

Bu çalışmanın diğer faydaları arasında akciğer kapasitesinin genişlemesi, kan dolaşımının iyileşmesi, eklemlerde daha fazla hareket ile dayanıklılık ve tüm vücudunuzdaki kasların daha güçlü ve yağdan daha arınmış olması sayılabilir. Gelin bu çalışmayı deneyimleyin ve günlük hayatınızda duruşunuzun, vücudunuzla ilgili farkındalığınızın ve hareket kalitenizin kısa sürede nasıl arttığını fark edin.

Kişiye Özel Pilates Dersi: (55 dak. 125 TL)

Kişiye Özel Pilates dersleri, Pilates sisteminin faydalarını hızlı bir şekilde görmenizi sağlayacak güvenli ve etkin bir yöntemdir. Yöntemi doğru öğrenebilmek ve kendi vücut tipinize uygun faydaları sağlamak istiyorsanız seçeceğiniz en doğru yol birebir özel derslerdir. Gereksiz kas yapmadan veya eklemlerinize baskı uygulamadan vücudunuzu esnetin, güçlendirin ve dengeye oturtun. Çalışmalar sırasında minderin yanı sıra çeşitli boyutlarda yardımcı araçlar da kullanılmaktadır.

Pilates Paketi 10+1 (1250 TL)

On adet standart ücretli özel ders alana bir ders hediye.

Pilates Paketi 20+3 (2500 TL)

Yirmi adet standart ücretli özel ders alana üç ders hediye.

Tüm Pilates Paketleri alındıkları tarihten itibaren 6 ay geçerlidir.

Pilates Düet Dersi: (50 dak. 110 TL)

Pilates Düet dersinde dinamik ve motive edici bir ekip çalışması ortamı yaratmayı amaçladık. Çalışma sırasında minderin yanı sıra çeşitli boyutlarda yardımcı araçlar da kullanılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirli hedeflerin ve egzersizlerin rutin pilates çalışmalarınıza dâhil edilebilmesi için bu derste bireysel olarak değerlendirileceksiniz.

Pilates Trio Dersi: (50 dak. 85 TL)

Motive edici ve eğlenceli bir derste pilatesi iki arkadaşınızla beraber deneyimleyin. Çalışma sırasında minderin yanı sıra çeşitli boyutlarda yardımcı araçlar da kullanılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirli hedeflerin ve egzersizlerin rutin pilates çalışmalarınıza dâhil edilebilmesi için bu derste bireysel olarak değerlendirileceksiniz.

Grup Reformer Dersi: (50 dak. 70 TL)

Benzersiz Pilates Reformer aletini kullanan orta düzey grup sınıfına giriş. Spor yapma alışkanlığı olup Pilates’e yeni başlayanların grup derslerine katılmadan önce en az üç özel ders alması tavsiye edilir. Bu grup dersi Pilates’in temel hareketlerini öğrenmiş olanlar için karın kaslarını daha ileri seviye hareketlerle zorlamaya başlayan ve Reformer aletinin üzerinde daha zor pozisyonlarda çalışma yapmayı gerektiren bir derstir.

Sınıf sayıları dört kişiyle sınırlıdır. Son durum için lütfen Pilates Stüdyosu’nu arayın.

PILATES Grup ‘Reformer’ PAKETİ (10 ders 630 TL / 20 ders 1190 TL)

PILATES ‘Düet’ PAKETİ (10 ders 990 TL / 20 ders 1870 TL)

PILATES ‘Trio’ PAKETİ (10 ders 765 TL / 20 ders 1445 TL)

Pilates paketleri sadece Aqua World ve kapalı yüzme havuzuna giriş sağlar. Fitness Centre’a giriş dâhil değildir.

Tüm Pilates Paketleri alındıkları tarihten itibaren 6 ay geçerlidir.

BESLENME

Les Ottomans Spor Salonu müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına göre beslenme hizmeti de sunmaktadır. Daha düzgün beslenmek, daha güzel görünmek ve/veya daha iyi hissetmek istiyorsanız, sağlık sorunları yaşıyorsanız, çok yoğun bir hayat tarzınız varsa, kilo vermek veya kişisel antrenmanlarınızı en üst seviyede desteklemek istiyorsanız bütüncül yaklaşımımız tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik şekilde tasarlanacaktır.

Kişiye özel bir program daha iyi seçimler yapma ve hayatınızda gerekli değişiklikleri gerçekleştirebilme konusunda kendinize güveninizi önemli ölçüde artıracaktır. Sağlıkla ilgili özel endişelerinizi ve beslenme hedeflerinizi değerlendirerek yaşam boyu dengeye ulaşmak için ihtiyacınız olan araçları birlikte belirleyeceğiz. Sürdürülebilir değişiklikleri ağır ama emin adımlarla gerçekleştirerek ideal sağlığınıza ulaşmanızı sağlayacağız.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Spa

Pazartesi – Cuma 07:00 – 22:00 / Cumartesi – Pazar 08:00 – 22:00

Fitness

Pazartesi – Cuma 07:00 – 22:00 / Cumartesi – Pazar 08:00 – 21:00

Pilates

Pazartesi – Cuma 9:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 13:00

Spa uygulamaları günlük olarak 09:00’dan 21:00’e kadar yapılmaktadır

Resmi tatil günlerinde 09:00 – 18:00

ÜYELİK SEÇENEKLERİ

1 Yıl Spa & Fitness Üyeliği – Sınırsız

• Seçeceğiniz bir adet 60 dak. masaj veya Pilates dersi ücretsiz

1 Yıl Spa & Fitness Üyeliği – Sınırlı

(Hafta içi günlerde giriş 07:00-15:00 arası, hafta sonları sınırsız)
• Seçeceğiniz bir adet 60 dak. masaj veya Pilates dersi ücretsiz

6 Aylık Spa & Fitness Üyeliği

• Seçeceğiniz bir adet 60 dak. masaj veya Pilates dersi ücretsiz

3 Aylık Spa & Fitness Üyeliği

• Seçeceğiniz bir adet 60 dak. masaj veya Pilates dersi ücretsiz

Spa & Fitness Üyeliği – Ortak Kullanım Alanları

Fitness Center, deniz suyu yüzme havuzu ve jakuzi, macera duşu, ısıtılmış seramik yataklarla donatılmış dinlenme alanı, Fin Hamamı, buz çeşmesi, Hamam (müsait olduğunda), tuzlu buhar banyosu Laconium, Kneipp havuzu, meditasyon odası ve açık, deniz suyu yüzme havuzu kullanılabilir.

Spa & Fitness Üyelik Avantajları

• Masaj ve Yüz bakımlarında % 20 indirim
• Kişiye özel Pilates derslerinde % 20 indirim
• Vitamin Bar’da yapılacak harcamalarda % 20 indirim
• Altı haftada bir vücut analizi
• Özel fitness tanıtımı
• Genel fitness koçluğu ve fitness programı hazırlama
• Açık yüzme havuzuna giriş*
• Her ay iki misafir için ücretsiz spa & fitness girişi (üyeyle beraber giriş yapılmalıdır)
• Misafiriniz için spa & fitness girişinde % 50 indirim (üyeyle beraber giriş yapılmalıdır)
• Hafta içi günlerde misafirinizin açık yüzme havuzuna girişinde % 50 indirim (üyeyle beraber giriş yapılmalıdır)
• Hafta sonu misafirinizin açık yüzme havuzuna girişinde % 25 indirim (üyeyle beraber giriş yapılmalıdır)

1 Yıllık Spa Üyeliği (Fitness girişi yoktur)

6 Aylık Spa Üyeliği (Fitness girişi yoktur)

1 Yıllık Fitness Üyeliği (Spa girişi yoktur)

6 Aylık Fitness Üyeliği (Spa girişi yoktur)

Spa Üyeliği – Ortak Kullanım Alanları

Deniz suyu yüzme havuzu ve jakuzi, macera duşları, ısıtılmış seramik yataklarla donatılmış dinlenme alanı, Fin Hamamı, buz çeşmesi, Hamam (müsait olduğunda), tuzlu buhar banyosu Laconium, Kneipp havuzu, meditasyon odası.

• Masaj ve Yüz bakımlarında % 20 indirim
• Kişiye özel Pilates derslerinde % 20 indirim
• Vitamin Bar’da yapılacak harcamalarda % 20 indirim
• Fitness Girişinde % 50 indirim
• Açık yüzme havuzuna giriş*

Fitness Üyeliği – Ortak Kullanım Alanları

Sadece Fitness Centre’a giriş.

• Masaj ve Yüz bakımlarında % 20 indirim
• Kişiye özel Pilates derslerinde % 20 indirim
• Vitamin Bar’da yapılacak harcamalarda % 20 indirim
• Spa’ya günlük girişlerde % 50 indirim
• Özel fitness tanıtımı
• Genel fitness koçluğu ve fitness programı hazırlama
• Altı haftada bir vücut analizi
• Açık yüzme havuzuna giriş*

Üyeliğin Askıya Alınması

Üyelik yalnızca spa resepsiyonuna en az 24 saat önceden yazılı olarak bildirmek suretiyle askıya alınabilir. Her üyelik için mümkün olan askıya alma süreleri aşağıdaki gibidir:

Bir Yıllık Spa & Fitness Üyeleri minimum iki hafta maksimum iki ay

Altı Aylık Spa & Fitness Üyeleri minimum iki hafta maksimum bir ay

Üç Aylık Spa & Fitness Üyeleri maksimum iki hafta

Not:
Üyelik Askıya Alma Formu yazılı olarak önceden sunulmazsa herhangi bir istisna yapılmaz.

Minimum Yaş

14 yaşın altındaki çocuklar üye olarak kabul edilemezler. 14-18 yaş arasındaki çocukların da ebeveynlerinden yazılı onay getirmeleri gerekmektedir.

Araç Parkı

Araçlarınızın durduğu otoparkın Les Ottomans Otel’e ait olmadığını ve her kullanıldığında bir ücret ödenmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Üyeler park başına 10 TL otopark ücreti öder.

Kıyafet Kuralları

Antrenman sırasında uygun kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir: Şort, eşofman, tişört, aerobik kıyafetleri ve spor ayakkabılar sayesinde antrenmanınızın daha fazla tadını çıkarabilir, rahat ve güvenli şekilde egzersizlerinizi yapabilirsiniz.

Fin Hamamı gibi ısıtmalı kabinlerimiz, tuzlu buhar banyosu Laconium, hamam, havuzlar ve diğer alanlarımız hem kadın hem erkekler içindir, lütfen uygun kıyafetler giyiniz. Spa resepsiyonundan mayo satın alabilirsiniz.

Spa ve Spor Salonu Ziyaretiniz için Hazırlık:
Spa ve Spor Salonu’na değerli eşyalarınızı getirmemenizi rica ederiz. Hotel Les Ottomans Yönetimi Spa veya Fitness Center’da bırakılıp kaybolan veya çalınan eşyalarınız için sorumluluk kabul etmemektedir.

ÖZEL PROMOSYON

Aile Üyeliği

Aile üyeliği tüm ailenin fitness yapabilmesi için ekonomik bir yoldur. İndirimli aile ücretleri birinci dereceden aile bireylerine uygulanır.

Kurumsal Üyelik ve Grup Üyeliği

Özel kurumsal üyelik ücretleri beş kişiyi aşan gruplar için geçerlidir.

TESİSİMİZ

Butik tesisimiz özel olduğu kadar geniştir (Spor Salonu alanı 400 m2, Pilates Stüdyosu 100 m2). En iyi antrenman sonuçlarına son teknoloji spor ekipmanları ve tamamı spor profesyonellerinden oluşan ekibimizle ulaşacaksınız. Vücut analizi Tanita sistemi ile en doğru şekilde yapılıyor, bu sayede eğitmenlerimiz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun programı düzenliyor.

Precor kardiyovasküler antrenman ekipmanlarımız yerleşik kalp atışı izleme sistemleri ile fitness programınızı etkin şekilde izlemek üzere tasarlanmıştır ve koşu bantları keyifli vakit geçirmeniz için size özel DVD oynatıcılarla donatılmıştır. Kardiyo çalışmanızı yaparken en sevdiğiniz programları seyredebilmeniz için dört adet plazma TV yerleştirilmiştir.
Power Plate yaparken kullanmanız için ayrıca çok yönlü bir Tüm Vücut Vibrasyon sistemi bulunmaktadır. Tüm Vücut Vibrasyon sistemi sadece 15 dakikalık seanslarda kas esnekliğini artırma ve kas uzatma, kemik yoğunluğunu yükseltme ve hatta selülit giderme konusunda olağanüstü sonuçlar verir. Tesisin diğer bölümleri Precor, Hoist ve Panatta markalı ileri teknoloji ağırlık çalışma ekipmanlarını içerir.

Üyeler, otel misafirleri ve tesisi günlük kullanan kişilerin de özel Caudalie Vinothérapie® Spa’ya erişimi vardır. Spa’da açık (13m x 5m) ve kapalı (13m x 9m) kimyasal madde içermeyen deniz suyu havuzları, sauna, tuzlu buhar banyosu Laconium, Hamam, macera duşları ve dinlenme odası faydalanabileceğiniz bölümlerden sadece bazılarıdır.

Fitness Center’daki barımız antrenman öncesi ve/veya sonrası beslenme ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

EKİBİMİZ

Les Ottomans Fitness Center’a her biri farklı uzmanlıklarla katkı sağlayan, motivasyonu yüksek, deneyimli, lisanslı eğitmenlerimizin hepsi mükemmel özgeçmişlerine ve fitness alanındaki deneyimlerine göre özenle seçildiler.

• Lisanslı Özel Fitness Eğitmenleri
• Lisanslı Özel Pilates Eğitmenleri
• Atletizm Eğitmenleri
• Güçlenme ve Kondisyon Eğitmenleri
• Dünya Çapında Ödüllü Eğitmenleri

BİZE ULAŞIN

Tel: +90 (212) 359 15 32-34
Fax: +90 (212) 359 15 44
E-Mail: spa@lesottomans.com

Basın

Ödüller

2011 – AVRUPA’NIN EN İYİ BUTİK OTELİ
2011 – TÜRKİYE’NİN EN İYİ BUTİK OTELİ
2010 – WORLD TRAVEL AWARDS- DÜNYANIN EN İYİ SÜİT VE SPA OTELİ
2010 – WORLD TRAVEL AWARDS – AVRUPA’NIN EN İYİ BUTİK OTELİ
2009 – SKAL INTERNATIONAL ISTANBUL – SKALITE ÖDÜLÜ- EN İYİ BUTİK OTEL
2009 – WORLD TRAVEL AWARDS– AVRUPA’NIN EN İYİ BUTİK OTELİ
2008 – WORLD TRAVEL AWARDS– TÜRKİYE’NİN EN İYİ BUTİK OTELİ
2007 – WORLD TRAVEL AWARDS– DÜNYANIN EN İYİ SÜİT VE SPA OTELİ
2007 – SKAL INTERNATIONAL ISTANBUL – SKALITE AWARD- EN İYİ BUTİK OTEL
2007 – THE VILLEAGIATURE ÖDÜLLERİ – AVRUPA’NIN EN İYİ HALKLA İLİŞKİLER OTELİ
2007 – WORLD TRAVEL AWARDS– TÜRKİYE’NİN EN İYİ BUTİK OTELİ
2007 – TÜRKİYE’NİN SPA OTELLERİ – TÜRKİYE’NİN EN İYİ SPA HOTELİ
2007 – INSTALLATION EUROPE – EN İYİ EĞLENCE PROJESİ
2007 – GECCE.COM – ÖZEL ÖDÜL
2007 – ECONOMIST – YILIN KADIN GİRİŞİMCİSİ

Ünlüler

Les Ottomans Hotel, açılışından bu yana dünyanın farklı yerlerinden birçok ünlünün ilk tercihi olmuştur. Otelimizin Osmanlı egemenliğinin geleneksel ambiyansını yansıtan muhteşem dekoru ve zarif aksesuarlarıyla misafirlerimizi Sultanlar gibi ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Rezervasyon

Ad Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Mesajınız


GALERİ
 
 • Vogue Hotel Kemer
 • 1
 • 2
 • Limak Lara Hotel & Resort
 • limak-atlantis-hotel-belek
 • Limak-Arcadia-Hotel
 • Q-Office-Center-Maslak-Beybi-Giz-Plaza-Istanbul
 • Les-Ottomans-Hotel-Istanbul
 • Maranta Gusto Bahçeşehir
 • Valentino-Kartallar-Restaurant-Kumkapi
 • Raki-Balik-Restaurant-Kumkapi-Istanbul
 • Club-Nispet-Etiler
 • lucca-nobleandroyal
 • Sansendo
 • Dodici Cafe Ataköy Marina